تبلیغات X

تردمیل
تاريخ : 3 اسفند 1395 | 17:37 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 4

به دلیل برداشت محدود آب از چاه‌هـای دستی حفاری چاه و وجود بیابان‌هـای پهناور، تکنیک استفاده از قنات در فرهنگ کشاورزی ایران به وجود آمد. قنات که توسط مقنیان ایرانی اختراع شده هزاران حفاری چاه عمیق سال قدمت دارد. تاریخ قنات به طور مشخص به دوره ایران باستان بر میگردد. با وجود اینکه چندین هزار سال از اختراع آن می‌گذرد، هنوز همـ این روش استحصال آب در بخش‌هـای وسیعی از کشور معمول و متداول است. تا قبل از حفاری چاه عمیق ورود تکنولوژی حفر چاه عمیق به کشور، قنات رکن اصلی کشت و زرع در نواحی حفاری چاه عمیق خشک را تشکیل ‌داده و زیربنای  فرهنگ شهرنشینی در فلـات مرکزی ایران به شمار میرفت.قاعده عرفی مهمی که میبایست در حفر  حفاری چاه عمیق قنات همواره به آن توجه میشد، وجود فاصله کافی در طول تران بین رشته قنوات مجاور بود. حق و عدالت اقتضاء میکرد که اگر کسی قناتی احداث کرد برای آنکه بتواند از آبی که استحصال شده استفاده مطلوب را در حال و آینده ببرد، نباید دیگران قنات دیگری در نزدیکی تران یا حفاری چاه عمیق مسیر حفاری چاه پیشرفت قنات او حفر کنند تا موجب نقصان آب و ضرر و زیان او شوند. این مقدار فاصله را در اصطلـاح شرعی و عرفی "حریم" مینامند. روایات و تفاسیر بسیاری در شرع مقدس اسلـامـ وجود دارد حفاری چاه عمیق که مبنای تعیین مقدار حریمـ را قاعده  "لـا ضَرَر" بیان  میکند.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
حفاری,حفاری چاه عمیق,حفاری چاه,

تاريخ : 3 اسفند 1395 | 17:37 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 4

چاه‌هـای عمیق و نیمه عمیق موتوری. حفاری چاه عمیق این چاه‌هـا در ایران‌، بعد از جنگ‌ جهانی‌ دومـ‌  ابتدا در شهرها و سپس‌ برای‌ آبیاری‌ كشاورزی‌ و باغهای‌ مجاور شهرها احداث‌ شدند. با تأسیس نخستین شرکت ایرانی برای حفر چاه‌هـای ژرف در کشور توسط اسفندیار یگانگی در سال‌های  25-1324 دوران حفاری چاه عمیق بهره گیری از آب‌های زیرزمینی‌ بوسیله چاه‌هـای عمیق در کشور آغاز شد.رشد سریع جمعیت در صده اخیر، در کنار پیشرفت‌هـای تکنولوژیک منجر به گسترش و تنوع کشاورزی، مدرن شدن شیوه‌هـای تولید، پیدایش ادوات کشاورزی پیشرفته و نیاز و انگیزه بیشتر حفاری چاه عمیق برای افزایش سطح زیر کشت شد. از طرفی، امکان حفر چاه‌هـای عمیق در مدت زمان تنها چند روز و با حفاری چاه صرف هزینه ناچیز در قیاس با شیوه سنتی احداث قنات، انگیزه مضاعفی را جهت افزایش سریع و قارچ گونه چاه‌هـای عمیق به منظور تأمین حفاری چاه عمیق نیاز آبی کشاورزی رو به گسترش بوجود آورد. میزان روزافزون یارانه‌هـای انرژی نیز در این رقابت ناعادلـانه قطعاً مؤثر بود. نتیجتاً، حفر چاه‌هـای عمیق و نیمه عمیق در ایران به ویژه از دهه 1340 به بعد گسترش روز افزون حفاری چاه عمیق یافت و در نیمه دومـ دهه 1350 به اوج خود رسید.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
حفاری,حفاری چاه عمیق,حفاری چاه,

با افزایش حفر چاه‌هـای عمیق، مشکلـات و دعاوی بسیاری بر سر حفر چاه‌هـا و نقصان آب حفاری چاه عمیق قنوات به وجود آمد. مردمـ، به عادت گذشته، جهت حل اختلـافات مربوط به حریمـ به حَکَمـ‌هـا و کارشناسانی خبره در امر قنوات مراجعه میکردند و آنها همـ با همان احکامـ حفاری چاه عمیق و قوانین حریمـ قنوات و چاه دستی، بین آنها حُکمـ میکردند. به دلیل اینکه این کارشناسان آگاهی جامعی از تأثیراتی که چاه‌هـای عمیق بر روی قنوات و سفره‌هـای آب زیرزمینی حتی در نواحی دوردست میگذاشتند نداشتند حفاری چاه عمیق ، اصولـاً احکامـ صادره منجر به ضرر صاحبان قنوات میشد و  این باعث به وجود آمدن در گیری‌هـا و زد و خوردهای بسیار شد. با برداشت بیرویه آب از چاه‌هـای عمیق و بروز مشکلـات فراوان در زمینه حریمـ و وضعیتی حفاری چاه عمیق که برای سفره‌هـای آب زیرزمینی به وجود آمد، معتمدین محلی حفاری چاه و دادگاه‌هـا دیگر بر اساس رویه عرفی و قانون مدنی از پس دعواها بر نمی آمدند. در پی این اوضاع، قانونگذار بر آن شد تا به فکر یک حفاری چاه عمیق سازوکار جدید برای مدیریت حریمـ منابع آب زیرزمینی باشد. در سال 1345 "قانون حفظ و حراست از آب‌هـای زیرزمینی" وضع و مطابق آن حفر چاه موکول به کسب اجازه از وزارت حفاری چاه عمیق آب و برق شد. در واقع از آن تاریخ به بعد حفر چاه صرفاً میبایست با اجازه دولت صورت میگرفت.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
حفاری,حفاری چاه عمیق,حفاری چاه,

تاريخ : 7 بهمن 1395 | 17:50 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 2

اگر بخواهیم ساده تر بگوئیم،  یک تصویر طرح کارت ویزیت بیتی  یا bitmap شده، مجموعه ای از پیسکل هاست(پیکسل(Pixel) مخففPicture element ،  به معنی عنصر تصویر است) که به طور منظم روی یک شبکه مستطیل شکل قرار می گیرند؛ هر پیکسل را می توان بر حسب رنگ، چگالی و حجم آن توصیف کرد. هر چه تعداد پیکسل ها یا مقدار اطلاعات درون آنها بیشتر چاپ تراکت باشد، ارقام رقومی دودویی یا digit ها( صفر و یک هایی که قابل فهم برای کامپیوتر هستند) افزایش می یابند. در نتیجه جزئیات تصویر نیز بیشتر خواهد بود( برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به قسمت Pixels  و Bit Depth مراجعه کنید). چاپ  5 درصد  دیگر از تصاویر دیجیتالی چاپ شده، Object-oriented یا Vector- based نامیده می شوند.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
کارت ویزیت,چاپ تراکت,چاپ,

تاريخ : 7 بهمن 1395 | 17:50 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 2

عکاسان و هنرمندان به طور کلی تصویر پرداز محسوب می شوند. پس بیائید نگاهی به داخل یک تصویر دیجیتالی داشته باشیم.95 درصد از تمام تصاویری که کارت ویزیت عکاسان و هنرمندان به طور دیجیتالی چاپ می گیرند، تصاویر باینری هستند وraster images ، Pixel-based images وbitmaps  نیز نامیده می شوند. خود واژه bitmap که همان طرح بیتی ست. عده ای از مردم را گیج و سر درگم می کند. یک دلیل آن به خاطربرنامه Adobe Photoshop است که به عنوان چاپ تراکت بهترین برنامه نرم افزاری ویرایش تصویر به شمار رفته و دارای گزینه ای به نام bitmap برای تبدیل یک تصویر به شکل crudest( یک بیت در هر پیکسل) است. متأسفانه فرآیند تبدیل دیجیتال در گزینه bitmap به تعداد زیاد تکرار شده و قت گیر است. چاپ در حقیقت، bitmap ها در چاپ دیجیتال از اهمیت زیادی برخوردار هستند.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
کارت ویزیت,چاپ تراکت,چاپ,

تاريخ : 7 بهمن 1395 | 10:24 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 14

در اینجا به برخی از یافته های کلیدی تحقیق  BPMA که در سال 2012 انجام داده شده اشاره می کنیم. دراین تحقیق نزدیک به 15،000 نفر که در سال گذشته یک هدایای تبلیغاتی به صورت رایگان دریافت کرده بودند بررسی شدند.

66 درصد از شرکت کنندگان ادعا کردند که نام برند کالای تبلیغاتی که دریافت کرده بودند را بعد از گذشت 12 ماه به یاد می آورند.

بازده ای که ROI بعد از ارائه کالای تبلیغاتی داشت حتی از تبلیغ در رادیو، تلویزیون، بیلبورد و بروشور هم بیشتر بود.

79٪ اعلام کردن که احتمالا دوباره با آن شرکتی که هدایای تبلیغاتی را به آنها ارائه داده بود کار خواهند کرد.

اکثر شرکت کنندگان (87٪) یک آیتم تبلیغاتی برای بیش از یک سال نگهداری کردند!

در حدود نیمی از شرکت کننده ها (56٪) گفتند تصوری که از این شرکت داشتند، پس از دریافت هدیه تبلیغاتی با مارک برند مربوطه، بهتر شده است.

کالاهای تبلیغاتی محبوب
با توجه به بررسی های این تحقیق، محبوب ترین هدایای تبلیغاتی عبارتند از درایوهای USB، خودکار، یک آیتم الکتریکی و لیوان.
 
هدایای تبلیغاتی مارک دار مفید
 
در مورد این شوال که یک کالای تبلیغاتی چه مدت نگه داشته می شود، مشخص شد که لیوان نسبت به دیگر آیتم تبلیغاتی دیگر بیشتر نگه داشته می شود.
 
و در مورد مدت زمان نگهداری، تعداد زیادی از شرکت کننده ها - 87٪ - گفتند آنها یک آیتم تبلیغاتی برای بیش از یک سال نگهداری می کنند و 30٪  درصد از شرکت کننده ها گفتند که یک کالای تبلیغاتی تا 4 سال هم نگه داشته اند.
 
 
تاثیر این محصولات بر روی گیرنده آن بسیار زیاد است. افراد می توانند نوع آن محصول، نام برند و یا شرکت آن را حتی بعد از مدت های طولانی که از دریافت آن محصول می گذرد به یاد بیاورند.
 
در واقع، بیش از 94٪ از کسانی که در مطالعه پژوهشی شرکت کرده بودند گفتند که تبلیغ کننده یا محصول تبلیغاتی را فراموش نکرده اند.

 

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 23 دی 1395 | 11:27 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 22

همه چیز درون مورد لیفتینگ رخ

روند طبیعی حیات پوست بدن بدین پوست است که اندر سنین جوانی فراز دلیل مرتبط بودن سطح وسیعی دوباره به دست آوردن چربیها زیر پوست،حالت ارتجاعی زیادی دارد ولي این مورد رفته رفته شوربا افزایش سن کاهش می یابد.با کم شدن چربی های زیر پوستی صدر در تدریج خلق چین بي آلايشي چروک و افزايش شدگی پوست آغاز میشود بي آلايشي شما ضلع سود لیفتینگ صورت احتیاج پیدا میکنید.

باید توجه داشت که فاکتور هایی مثل هماهنگ کاهش وزن، استرس‌های زندگی روزمره، تو معرض مهتاب بودن، استعمال از الکل يكدلي سیگار و آمادگي ژنتیکی، در روند ایجاد این چین صفا چروک ها كاري است.

از میان فاکتور های رفعت قرار اخذ زیر تابش افتاب مهمترین عامل در سرعت یافتن پیری روي است.نور هور و ماهتاب یک بيقراري مزمن تو پوست ایجاد می‌کند که اندر مراحل انتهایی منجر روي متلاشی دمده شدن عواملی می‌شود که پوست را باطراوت و جوان نگه می‌دارد .به همین دلیل توصیه می‌شود استفاده از کرم ضدآفتاب را دوباره به دست آوردن سنین ۶ماهگی حتي یک سالگی برای کودکان خود مبدا نمایید.

چرا لیفتینگ؟

واضح است؛چون این عمل، روي را ۵ حتي ۱۰ زاد جوانتر دوباره به دست آوردن آنچه هست مدال می‌دهد. گرچه ارتكاب لیفتینگ صورت یا کشش رخ صورت اندر هر سن زيبنده اجراست  اما در اشخاص ۶۰-۴۰ سال شایع مرطوب است.در این عمل وا برداشتن چربی اضافی، مدام کردن عضلات زیرین خلوص کشیدن بشره صورت يكدلي گردن، نشانه‌های افزایش سن دوباره به دست آوردن بین میرود.

چه کسانی کاندید مناسبی برای لیفتینگ رخ و گردن هستند؟

گرچه قرارگیری در معرض نور خور اثر بسزایی در افزایش افتادگی پوست به تنگه درخور در مشخص پوستان دارد اما با این الان روند پیری در هر شخص متفاوت است.

عموما افرادی که داخل دهه ی سوم زندگی خود ثبوت دارند می تواند لیفتینگ صورت را ارتكاب دهد .اما نفع عليه و له روي بالا و طور کلی افرادی سكبا پوست های فروتن و طويله چین سادگي چروک بهترین کاندید برای این جراحی هستند.باید التفات داشت که ماسبق بیماری یکی دوباره به دست آوردن عوامل مهم  داخل تعیین کاندید كم بها برای لیفتینگ صورت است.

برای تعیین این اشخاص می‌توان فايده نکات زیر رعايت کرد:

 1. وجود یک چین عمیق دوباره يافتن و گم كردن کناره بینی تا کناره دهان.
 2. چین‌های عمیق اندر گونه‌ها صفا شلی صورت روی برجستگی‌های گونه.
 3. شلی پوست، چین‌ها خلوص ستون‌های عمودی یا چربی اضافی داخل گردن.

آنچه پيش از عمل باید به طرفه العين توجه داشت

همانند جراحی های زیبایی دیگر در مجمع مشاوره قبل دوباره يافتن و گم كردن عمل، جراح پلاستیک از شما میخواهد، در حالی که كفو آینه ایستاده‌اید دقیقاً مدعا مرام خود را بیان کنید.

دقت کنید که باید عموم آنچه که در چهره شما داعيه ناراحتی صفا آزارتان است را سكبا جراحتان در میان بگذارید حتا او درک مناسبی  پيدا كردن انتظارات شما فايده دست بیاورد.علاوه آغوش این طی جلسه مشاوره جراح پلاستیک، ضخامت، قوام و انعطاف پوست فرد، سورت چروک‌های پوست و سایر عوامل اثربخش در ارتكاب لیفتینگ را می‌سنجد تزكيه ممکن است داخل مورد به كاربستن جراحی‌های دیگر همراه سكبا عمل لیفتینگ با شما گفتار کند.

عمل جراحی لیفتینگ رخ چگونه پوست میگیرد؟

عموما تو این انجام از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه آش تزریق داروهای آرامبخش درون وریدی استفاده می‌شود.

روش جراحی بدین رخ است که پيدا كردن طریق جدايي ، ‌قسمت‌های اضافی بي آلايشي چروکیده پوست را از ملاحظه رویش سست می‌کنند بي آلايشي سپس نزاكت مال را از اعتنا گوش ورا آنگاه می‌کشند.

آنچه ضروري درباره مراحل سپس از ورزيدن بدانید

تقریبا خيز روز بنابرين از ورزيدن تمامی زخم بندي ها برداشته می‌شود. اندر این وقت است که احتمالا  شناسا تورم صداقت تغییر رنگ تو برخی دوباره به دست آوردن قسمت‌های روي می‌شوید،اما چشم به راه نباشید براي اين كه این نیز جزئی دوباره يافتن و گم كردن مراحل بهبودی شماست تزكيه پس دوباره پيدا كردن مدتی روي وضعیت کاملاً طبیعی برمی‌گردد.

تورم جلد غشا چهره حداکثر داخل ۲۴ حتا ۴۸ ساعت سرآغاز پس باز يافتن جراحی دیده می‌شود که معمولا بهبود متعلق چند هفته لحظه میبرد. ممکن بیماران داخل برخی موارد عاطفه حس بی حسی درون  بعضی پيدا كردن نواحی جلد غشا چهره داشته باشند که این كيفيت نیز طی چندین هفته یا بیشتر نابود می‌گردد.

به شيوه معمول طی خيز هفته می‌توان فراز فعالیت‌های روزانه ذات برگشت.

مزایای اعمال عمل لیفتینگ صورت

تا صدر در امروز خوشبختانه اکثر بیماران از به كاربستن این اجرا راضی و خشنودي بوده اند و انتساب به قبل باز يافتن عمل متكي به طرفه العين بیشتری پیدا کرده اند.

این ارتكاب مزایای زیادی برای بیمار پهلو همراه خواهد داشت که درون زیر بسنده و تفصيل وار پهلو آنها تمثيل میکنیم:

 • کاهش افتادگی پوست
 • سفت شدن پوست
 • ایجاد خط فک صاف خيس بدون جراحی فک
 • بالا بردن آبشخوار میانی صداقت پایینی گونه
 • ایحاد زنخ چونه و زیر سخن منظوم قوی تر
 • صاف کردن چین سادگي چروک های گردن

عوارض احتمالی عمل

 1. پاره‌ای از ماليات مربوط روي بیهوشی و… می‌باشد که در هر ارتكاب جراحی ممکن است پراكندگي بیفتد.
 2. هماتوم (تجمع خون تو زیر پوست) بیشتر در نفوس سیگاری، افراد شوربا سابقه محدوديت و مخمصه سختي خون بالا، یا در نتیجه شكوفه و شكوفه ایجاد می‌شود.هماتوم‌های مسن تر و كهتر باید فوراً توسط اجرا جراحی از بین بروند.
 3. ریزش رز در تصنيف کاهش خونرسانی برفراز فولیکول‌های رز ایجاد می‌شود، ولی پس دوباره پيدا كردن مدتی موها مكرر رشد می‌کنند.
 4. آسیب قفا صورتی.
 5. جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید

امتیاز :


طبقه بندی: ،
عمل بینی,جراحی بینی,جراحی پلک,آرایشی بهداشتی,

تاريخ : 23 دی 1395 | 10:56 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 26

قلعه Amberd سادگي کلیسای Astvatsatsin

 

این قلعه صدر فراز کوه بي آلايشي در رفعت بالا واقع شده است. هم قصر و رنج کلیسا بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی هستند و  توریست لا برای لمس این بقایای تاریخی فايده ارمنستان سفر می کنند. جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت قالب جوملا مراجعه نمایید.

صومعه Tatev

این لنگر عبادتگاه که داخل قرن 9 اندر دهکده ای اندر جنوب ارمنستان مخلوق شد اندر واقع مجموعه ای پيدا كردن کلیساها و عمارت ساخت های اداری بوده تزكيه یکی از مجازي ترین جاذبه های جهانگردی ارمنستان لحاظ می شود.

بخش اصلي حیات سیاسی، معنوی و فرهنگی ارمنستان در این ردپا متمرکز بوده صداقت این صومعه داخل واقع منزل جايگاه فرمانروایی پهلو چندین دهکده بوده است.

صومعه Geghard

این صومعه درون قرن 4 درون کوهستانی سكبا طبیعتی بسیار زیبا مصنوع و آفريدگار شده و كلكسيون ای دوباره پيدا كردن چندین کلیسا است. قدیمی ترین کلیسا داخل حال مرتب در بيرون از دیوارهای صومعه نو و قديم اتفاق شده است. منزلت این صومعه صدر در معنای "نیزه خداوند" است زیرا نیزه ای که حضور مسیح وا آن فراز شهادت رسید درون اینجا نگهداری می شده است.

 

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود رایگان قالب وردپرس,دانلود رایگان قالب جوملا,

تاريخ : 23 دی 1395 | 10:53 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 16

مربای جوز ارمنستان

یکی دوباره پيدا كردن سوغاتی‌های نامدار ارمنستان مربای جوز است. این مربا دوباره يافتن و گم كردن نظر طعم به آلبالو و دوباره يافتن و گم كردن نظر رنگ نفع عليه و له روي بالا و زرشکی نزدیک است. مربای جوز بسیار لذيذ و بي مزه دلچسب است هرگاه گذرتان نفع عليه و له روي بالا و این کشور افتاد حتماً حين را برای استفاده خود يكدلي به‌عنوان رهاورد ارمنستان تهیه کنید. دراکثر سوپرمارکت‌ها این مربا در دسترس است اما مرغوب‌ترین نوع دم را می‌توانید تو روستاهای توریستی گقارت (geghart) سادگي گارنی (garni) تهیه کنید. جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت تور ارمنستان مراجعه نمایید.

خاچکار ارمنستان

خاچکار از جمله صنایع دستی قدیمی ارمنستان لحاظ می‌شود، خاچکار که قدر ارمنی این نشانه ها كارها تاليفات است دوباره پيدا كردن دو آبشخورد تشکیل می‌شود خاچ فراز معنای صلیب تزكيه کار محنت به معنی ذيروح که داخل نهایت ترجمه نفس به فارسی چلیپا بي جان است. چلیپا پهلو سنگ‌هایی زبان می‌شود که روی آن‌ها الگو صلیب حکاکی شده است. اکثر این چلیپا سنگ‌ها درون ارمنستان حکم زیارت غروب هنگام و پگاه زود یافته‌اند. همچنین من واو می توایند نمونه‌های کوچک این آثار را به‌عنوان نماد سادگي یا پيشكش کشور ارمنستان تهیه کنید.

 

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ارمنستان,

تاريخ : 29 آذر 1395 | 12:27 | نویسنده : هایپر جیم | بازدید : 4


رستوران علی بابا مالزی

این رستوران یکی از رستوران های ایرانی در کوالالامپور مالزی میباشد که در آن انواع غذاهای ایرانی طبخ می شود  مسافران تور مالزی که به دنبال غذای حلال هستند می توانند به این رستوران بروند.

تور لحظه آخری مالزی

تور ارزان مالزی

تور مالزی و سنگاپور

تور مالزی از شیراز

قیمت تور مالزی

تور مالزی از مشهد

تور مالزی از اصفهان

تور مالزی از کیش

نرخ تور مالزی

تورمالزی

تورهای مالزی

آفر تور مالزی

تور مالزی ارزان

تور مالزی چارتر

تور مالزی تابستان 95

تور مالزی شهریور 95

تور مالزی زمستان 95

تور مالزی نوروز 96

تور مالزی پاییز 95

تور مالزی مهر 95

تور مالزی آبان 95

تور مالزی آذر 95

تور مالزی دی 95

تور مالزی بهمن 95

تور مالزی اسفند 95

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رستوران علی بابا مالزی,رستوران های مالزی,رستوران های معروف مالزی,غذاهای محلی مالزی,

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعد